همه چیز درباره بوتاکس مو

موی سر همانند پوست صورت، دوران پیری ای دارد و به مرور زمان برخی از خاصیت های مهم خود را از دست می دهد. بوتاکس مو، می تواند کمک کند که مو خودش را بازسازی یا اصطلاحا جوان سازی کند و پری و الاستیسیته خود را بازیابی کند. بوتاکس مو به صاف شدن و رفع وز بودن مو کمک می کند و باعث پر شدن آن می شود.

بوتاکس مو که از مواد مهمی مانند پروتئین، ویتامین، آمینو اسید و … تشکیل می شود باعث می شود الیاف مو ترمیم شده و تراکم آن بیشتر شود. عموما از بوتاکس مو برای موهای وز، آسیب دیده، کم پشت و مو خوره استفاده می شود.

بوتاکس مو چیست ؟

 

نحوه انجام بوتاکس مو

پس از اینکه سر با شامپو شسته شد و کاملا تمیز و صاف شد، بوتاکس بر روی مو بصورت مالشی قرار می گیرد. در نظر داشته باشید که باید از ریشه تا ابتدای مو از بوتاکس مملو شود و ماساژ داده شود. معمولا بوتاکس مو باید حدود 30 الی 90 دقیقه بر روی موهایی که از قبل شسته شده اند و خیس هستند باقی بماند.

نحوه ی انجام این کار به این صورت است که برخی از افراد کمی پس از قرار گرفتن بوتاکس بر روی مو، آن را به وسیله اتوی مو خشک می کنند و برخی دیگر می گذارند مو خودش خشک شود.

لازم به ذکر است که نتیجه تغییرات بوتاکس، پس از خشک شدن مو بصورت آنی قابل مشاهده است.

 

تفاوت بوتاکس مو و کراتین مو

بوتاکس مو یک محصول شیمیایی نیست و همانطور که بالاتر اشاره کردیم، شامل پروتئینها، ویتامین ها و سایر مواد مغذی برای مو هستند، اما کراتین ها یک محصول شیمیایی هستند که می توانند برای کسانی که پوست حساسی دارند، آلرژیک باشد.

با این حال شما باید با متخصصان در این زمینه مشورت کنید که موهای شما به چه چیزی نیاز دارد و کدام یک از این دو، می تواند برای موهای شما نتیجه بخش تر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

0